Panele słoneczne

Energia za darmo

Bądź NIEZALEŻNY energetycznie,

produkuj prąd dla siebie i zmniejsz rachunki nawet o 90% rocznie!!!

Nasza firma LumenProf oferuje kompleksową obsługę w ramach realizacji instalacji fotowoltaicznych w Lublinie. Razem z nami możesz zacząć produkować własny prąd i znacznie zredukować wysokość opłat za energię elektryczną.

Fotowoltaika znajduje obecnie zastosowanie z kilku powodów:

 • ekonomia – zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie opłat za energię elektryczną
 • ekologia – brak zanieczyszczenia środowiska podczas produkcji prądu
 • dostępność – promieniowanie słoneczne jest wszędzie

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają na przemianę światła słonecznego na energię elektryczną, czyli inaczej wytwarzają prąd elektryczny z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Najważniejszym elementem instalacji są panele słoneczne, czyli panele fotowoltaiczne, które umożliwiają pobór promieniowania docierającego na Ziemię ze Słońca. Następnie pozostałe elementy systemu, w tym inwerter (falownik), pomagają w przesyle i przekształceniu pozyskanej energii, by można było używać ją do zasilania oświetlenia i sprzętów domowych.

Ze względu na stale malejące koszty inwestycji na własne panele solarne decyduje się obecnie coraz więcej inwestorów. Ich montaż to przyszłościowa decyzja!

Panele słoneczne to korzyści dla domu


Czysty zysk

Własna produkcja prądu redukuje koszty związane z jego zakupem. Wyprodukowany prąd można wykorzystać od razu lub oddać do sieci, aby potem pobrać go z powrotem. To duże oszczędności – zwłaszcza teraz, gdy koszty energii elektrycznej stale rosną.

Przyjazne środowisku

System fotowoltaiczny nie wytwarza żadnych związków szkodliwych dla środowiska. Jest rozwiązaniem zeroemisyjnym. Dodatkowo można otrzymać na niego atrakcyjne dofinansowania.

Trwałość

Fotowoltaiczne panele solarne są odporne na warunki atmosferyczne dzięki użyciu wysokiej jakości hartowanego szkła, szybko utwardzalnej folii ochronnej oraz ramy usztywniającej konstrukcję. Mogą posłużyć na bardzo długi czas.

Długoletnia gwarancja

25 lat na moc wyjściową, 10 lat na materiał i wykonanie dla paneli fotowoltaicznych, 5 lat z możliwością przedłużenia dla falowników.

Bezobsługowość

Całość obsługi systemu przebiega automatycznie i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności. Jego działanie można śledzić również za pomocą aplikacji na smartfony..

Nasza firma LumenProf posiada duże doświadczenie w ramach instalacji fotowoltaicznych. Każdemu z naszych klientów zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę związaną z projektowaniem, wykonaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Zachęcamy do wybrania naszych usług, aby zamontować własne panele i stworzyć prywatną, ekologiczną elektrownię.

Sprawdź cenę Fotowoltaiki dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Roczne zużycie prądu w kWh

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.