Przejdź do treści

Lumenprof

Energia prosto z natury.

Firma pojawiła się na rynku w 2015 roku, a grupa ludzi tworząca ją ma za sobą blisko 20 lat doświadczenia w branży grzewczej co sprawia, iż LumenProf krok po kroku staje się zaufanym partnerem handlowym w Polsce.

Firma LumenProf zajmuje się sprzedażą oraz montażem elektrycznych systemów grzewczych. ESON to elektryczny system ogrzewania niskotemperaturowego (ESON) przeznaczony dla wszelkich budynków i pomieszczeń mieszkalnych, użytku publicznego lub przemysłowych. Proponowany system jest produkowany z najlepszych materiałów. Dzięki połączeniu jakości z wykorzystaniem najnowszej technologii ogrzewanie ESON spełnia niezwykle wyśrubowane normy i parametry niezbędne do zapewnienia ekonomicznego i bezpiecznego użytkowania.
Nasze systemy oparte są na foliach grzewczych, matach grzewczych, kablach grzewczych jak również promiennikach. Niewątpliwą zaletą naszych systemów grzewczych jest ich współpraca z OZE. Produkcja prądu, a następnie wykorzystanie go do ogrzewania budynków stwarza szansę zamieszkania w domu zero kosztowym czyli takim, w którym nie płacimy rachunków za ogrzewanie.

Folia grzewcza jako system grzewczy posiada bardzo szerokie spektrum wykorzystania i może z powodzeniem stać się głównym źródłem ogrzewania dla domu, biura i wielu innych pomieszczeń
gdzie podłoga wykończona jest systemem pływającym np. panelami.

Mata grzewcza natomiast jest systemem wykorzystywanym w systemie mokrym czyli tam gdzie na podłodze wykończeniem jest ceramika.

Sterowanie odbywa się za pomocą specjalnych termostatów, które pozwalają kontrolować temperaturę w każdym z pomieszczeń oddzielnie.

Elektryczne systemy grzewcze to stosunkowo młoda dziedzina w branży grzewczej naszego kraju, dlatego tak ważne jest doświadczenie, jakim dysponujemy, oraz szerokie spektrum rozwiązań energetycznych, które jesteśmy w stanie przedstawić naszym klientom.

Ważne jest, aby nasi klienci byli pewni, iż wszelkie proponowane przez NAS rozwiązania są dla nich optymalne, a wykonane inwestycje stały na najwyższym poziomie oraz odpowiadały niezwykle wysokim standardom panującym w branży energetycznej.

Naszym Klientom zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę oraz najwyższy standard wykonania prac inwestycyjnych.

LumenProf – ENERGIA PROSTO Z NATURY