Przejdź do treści

Folia Grzewcza woj. Podkarpackie

Elektryczny System Ogrzewania Niskotemperaturowego

Szukasz alternatywy dla tradycyjnych urządzeń grzewczych? Poznaj folie grzewcze, które oferuje nasza firma. Dzięki nim możesz stworzyć efektywnie działającą instalację grzewczą, która będzie mogła posłużyć Ci na lata.

LumenProf – wybierz ekologiczne i wygodne ogrzewanie na bazie folii grzewczych razem z nami!

Folia Grzewcza Rzeszów Podkarpackie

Czym są folie grzewcze?

Materiały jak folie grzewcze to cienkie folie wyposażone w pasy wykonane z pasty grafitowej, miedzi i srebra. Charakteryzują się efektywnym przewodzeniem ciepła i generują podczerwień, dzięki której mogą skutecznie i bezpiecznie ogrzewać swoje otoczenie.

Systemy grzewcze wykorzystujące folie grzewcze mają bardzo szerokie zastosowanie i obecnie decyduje się na nie wiele osób, które chcą korzystać z komfortowych w obsłudze oraz wydajnych systemów grzewczych. Doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, ale również mogą być wykorzystane w obiektach użyteczności publicznej czy w obiektach przemysłowych.

Przykładowe zastosowanie folii grzewczych:

 • Ogrzewanie podłogowe,
 • Ogrzewanie ścienne,
 • Ogrzewanie sufitowe,
 • Podesty grzewcze,
 • Stoły grzewcze,
 • Ogrzewanie kamperów,
 • Systemy antypara używane do luster,
 • Terraria.

Ogrzewanie folią grzewczą – jak działa?

Dostępne w naszej ofercie folie grzewcze wykorzystują technologię podczerwieni – IR i wchodzą w skład elektrycznego systemu ogrzewania niskotemperaturowego (ESON). Nie powodują one nagrzewania powietrza, natomiast zamiast niego ogrzewają znajdujące się w otoczeniu obiekty oraz ludzi.

W efekcie wyróżniają się wysoką efektywnością pracy i przy tym są również bezpieczne dla osób z alergiami, ponieważ nie powodują one konwekcji powietrza wraz z kurzem osadzającym się w pomieszczeniach.

LumenProf – naszym klientom zapewniamy dostęp do nowoczesnych folii grzewczych w wielu wariantach do wyboru. Nasi specjaliści pomogą w doborze najlepszego rodzaju folii do każdego zastosowania.

Dlaczego warto skorzystać z ogrzewania folią grzewczą?

Wybór ogrzewania za pomocą folii grzewczej związany jest z wieloma korzyściami w porównaniu do innych systemów grzewczych.

Wśród głównych korzyści związanych z ogrzewaniem folią grzewczą znajdują się:

 • Oszczędność przestrzeni – folie grzewcze nie wymagają posiadania dużej przestrzeni do montażu, ponieważ są one cienkie i nie zajmują dużej ilości miejsca.
 • Prostsza aranżacja wnętrza – w pomieszczeniach nie trzeba montować grzejników, dlatego dają one większe możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni.
 • Obniżenie kosztów eksploatacji – korzystanie z folii grzewczych nie jest związane z wysokimi rachunkami za energię, dodatkowo można obniżyć je wtedy, gdy połączy się je z panelami fotowoltaicznymi.
 • Wysoka wydajność grzewcza – folie błyskawicznie się nagrzewają, dlatego pozwalają na szybkie uzyskanie komfortu cieplnego we wnętrzach.
 • Błyskawiczny montaż – zamontowanie folii grzewczych odbywa się bardzo szybko, dlatego ułożenie ich w domu o średnim metrażu trwa jedynie 2-3 dni.
 • Redukcja kosztów instalacji – nie ma potrzeby wykonywania instalacji centralnego ogrzewania i systemu kominowego, co powoduje, że wykonanie systemu grzewczego na bazie folii jest jeszcze tańsze.
 • Łatwe sterowanie – folie grzewcze mogą być obsługiwane z wykorzystaniem nowoczesnych systemów na bazie termostatów i sterowników, a także przez smartfony.
 • Wieloletnia trwałość – czas ochrony gwarancyjnej dla folii grzewczych wynosi 10-30 lat.

Gdzie zamówić folię grzewczą w Podkarpackiem?

Jeżeli szukasz nowoczesnych folii grzewczych Rzeszowie lub w innym mieście znajdujących się na terenie województwa Podkarpackiego, nasza firma LumenProf specjalizuje się w sprzedaży materiałów grzewczych oraz w ich montażu.

Naszym klientom gwarantujemy kompleksową i fachową obsługę, dzięki której możesz stać się właścicielem sprawnego i energooszczędnego systemu grzewczego w swoim domu i w innych obiektach.

Masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą? Chcesz zamówić folie, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami – szybko i dokładnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy w wyborze najlepszych folii grzewczych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!

Sprawdź ile kosztuje ogrzewanie folią grzewczą. Jak szybko trwa montaż i czy możesz wykonać montaż samodzielnie: „Kliknij >>”
Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.