Przejdź do treści

Folia Grzewcza woj. Podlaskie

Elektryczny System Ogrzewania Niskotemperaturowego

Wybierz nowoczesne ogrzewanie z użyciem folii grzewczych? Podlaskie to jeden z regionów, gdzie nasza firma LumenProf zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę. Doradzamy, sprzedajemy i montujemy nowoczesne folie grzewcze działające na podczerwień u naszych klientów, pomagając im w stworzeniu bezpiecznych, wydajnych i przystępnych cenowo systemów grzewczych.

LumenProf – poznaj bliżej naszą ofertę i zainwestuj w system grzewczy, który posłuży Ci na lata!

Folia Grzewcza Białystok Podlaskie

Czym są folie grzewcze?

Materiały jak folie grzewcze pozwalają na efektywne ogrzewanie z wykorzystaniem podczerwieni. Tworzą one systemy ogrzewania niskotemperaturowego (ESON), które mogą pracować w zróżnicowanych warunkach i stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych systemów ogrzewania.

Za pomocą folii grzewczych można efektownie ogrzewać wiele obiektów, między innymi domy jednorodzinne, mieszkania, obiekty przemysłowe, produkcyjne czy użyteczności publicznej. Różne warianty folii pod kątem ich parametrów technicznych i wymiarów pozwalają na dopasowanie ich do konkretnego miejsca zastosowania.

Folie grzewcze mogą być wykorzystane jako:

 • Ogrzewanie podłogowe,
 • Ogrzewanie sufitowe,
 • Ogrzewanie ścienne,
 • Ogrzewanie pojazdów, łodzi,
 • Stoły grzewcze,
 • Podesty grzewcze,
 • Systemy do luster typu antypara,
 • Ogrzewanie terrariów.

Folie grzewcze – zasada działania ogrzewania

Oferowane przez naszą firmę folie grzewcze wykorzystują technologię IR – podczerwieni. Po podłączeniu ich do sieci powodują powstanie promieniowania podczerwonego.

Promieniowanie podczerwone ogrzewa konkretne obiekty lub osoby przebywające w pomieszczeniu. Nie powoduje ono zatem ogrzewania powietrza, a tym samym nie przyczynia się do zjawiska konwersji, czyli ruchu powietrza w pomieszczeniu.

LumenProf – nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego rodzaju folii grzewczych do konkretnego obiektu.

Dlaczego warto wybrać folią grzewczą?

Folie grzewcze są materiałami wyróżniającymi się wieloma zaletami, dlatego są one obecnie atrakcyjną alternatywą dla innych systemów ogrzewania.

Do najważniejszych korzyści związanych z montażem folii grzewczych zaliczane są:

 • Szerokie zastosowanie – folie mogą być montowane na wiele sposobów, nie tylko na podłodze, ale również na ścianach czy na sufitach oraz na ograniczonych przestrzeniach, co powoduje, że mają one szerokie zastosowanie w ogrzewaniu przestrzeni.
 • Oszczędność miejsca – folie są cienkie, dlatego nie zajmują dużej ilości miejsca po montażu, dlatego możesz zapomnieć o kłopotliwych grzejnikach lub o podwyższeniu posadzki na skutek montażu standardowego ogrzewania podłogowego.
 • Przyjazne dla alergików – dzięki temu, że nie powodują efektu konwekcji powietrza, mogą być bezpiecznie używane przez osoby z alergiami.
 • Prosty i szybki montaż – nie wymaga prowadzenia prac mokrych, co znacznie przyspiesza procesy instalacji. W przypadku domu o wielkości około 100 metrów kwadratowych czas trwania montażu to jedynie 2-3 dni.
 • Redukcja kosztów montażu – nie ma potrzeby montowania standardowego kotła, instalacji centralnego ogrzewania oraz komina, co redukuje koszty
 • Efektywne działanie – folie grzewcze wyróżniają się wysoką efektywnością i wydajnością, dlatego szybko zapewniają komfort cieplny w pomieszczeniach.
 • Niskie koszty eksploatacji – można dodatkowo obniżyć je przez zamontowanie instalacji fotowoltaicznej do produkowania energii elektrycznej.
 • Bezobsługowe działanie – system może być zarządzany za pomocą inteligentnego termostatu, również z użyciem aplikacji mobilnej.
 • Wieloletnia trwałość – nasze folie grzewcze objęte są ochroną gwarancyjną trwającą aż 10-30 lat zależnie od wybranego wariantu.

Gdzie zamówić folię grzewczą w Podlaskiem?

W naszej firmie LumenProf oferujemy nowoczesne folie grzewcze o szerokim zastosowaniu wraz z kompleksową obsługą. Działamy w Białymstoku oraz w innych miastach na terenie województwa Podlaskiego. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie w ramach doboru, sprzedaży i montażu systemów grzewczych.

Gdy masz pytania dotyczące ogrzewania z użyciem folii grzewczych, skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

LumenProf – wybierz nowoczesne instalacje grzewcze dostępne w naszej ofercie!

folia grzewcza podlaskie montaż

Zobacz ile kosztuje ogrzewanie folią grzewczą. Jak szybko trwa montaż i czy możesz wykonać montaż samodzielnie: „Sprawdź”
Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.