Przejdź do treści

Folia Grzewcza woj. Lubelskie

Elektryczny System Ogrzewania Niskotemperaturowego

Szukasz nowoczesnego ogrzewania domu? Poznaj ofertę naszej firmy LumenProf i zacznij korzystać z wygodnego, energooszczędnego i bezobsługowego ogrzewania na bazie folii grzewczych.

Montujemy folię grzewczą na terenie województwa Lubelskiego – skorzystaj z naszej oferty, aby stworzyć wydajny system ogrzewania elektrycznego w swoim domu!

Czym są folie grzewcze?

Folie grzewcze są rodzajem nowoczesnego urządzenia grzewczego, które tworzy elektryczny system ogrzewania niskotemperaturowego, w skrócie określany jako ESON.

Systemy na bazie folii grzewczych doskonale nadają się do wielu budynków – mieszkalnych, przemysłowych, użyteczności publicznej. Są dostępne w różnych szerokościach, dlatego można dobrać je do każdego pomieszczenia pod kątem jego wymiarów. Są jednocześnie bardzo cienkie, dlatego zajmują znacznie mniej miejsca niż zwykłe ogrzewanie podłogowe.

Folie grzewcze mogą być wykorzystane między innymi w poniższym zakresie:

 • Ogrzewanie podłogowe,
 • Ogrzewanie sufitowe,
 • Ogrzewanie ścienne,
 • Ogrzewanie segmentów,
 • Ogrzewanie kamperów,
 • Systemy antypara do luster,
 • Terraria,
 • Stoły grzewcze.

Ogrzewanie folią grzewczą – jak działa?

Oferowane przez naszą firmę LumenProf folie grzewcze bazują na technologii podczerwieni – IR. Oznacza to, że nie ogrzewają one bezpośrednio powietrza, natomiast przekazują energię cieplną do obiektów oraz osób znajdujących się w pomieszczeniach. To powoduje, że ich działanie można porównać do promieniowania słonecznego.

Wykorzystanie folii grzewczych wykorzystujących podczerwień również pomaga w zredukowaniu zjawiska konwekcji, czyli unoszeniu się powietrza, co jest niekorzystne dla alergików.

Wybierając folie grzewcze w naszej firmie, masz pewność profesjonalnej i kompleksowej obsługi!

Dlaczego warto wybrać ogrzewanie folią grzewczą?

Wybór odpowiedniego systemu ogrzewania do domu jednorodzinnego, ale również do innych obiektów może być bardzo trudny. Folie grzewcze wyróżniają się wieloma korzyściami na tle innych rodzajów systemów, dlatego warto uwzględnić je przy podejmowaniu swojej decyzji.

Do najważniejszych zalet ogrzewania foliami grzewczymi zaliczane są:

 • Oszczędność miejsca – folie grzewcze są cienkie i nie zajmują dużej ilości miejsca tak jak standardowe grzejniki.
 • Łatwa aranżacja wnętrza – wybierając folie, można wykończyć wnętrze na różne sposobów.
 • Niskie koszty eksploatacji – ogrzewanie foliami grzewczymi jest przystępne cenowo i można zredukować je dodatkowo wtedy, gdy będą one wspierane przez instalację fotowoltaiczną.
 • Wysoka efektywność – folie grzewcze nagrzewają się natychmiast, dlatego też zapewniają one błyskawicznie wysoki komfort cieplny.
 • Łatwy i szybki montaż – wykonanie instalacji na bazie folii grzewczych jest bardzo proste i dodatkowo przebiega szybko, dlatego folie można ułożyć już w 2-3 dni w średniej wielkości domu.
 • Niskie koszty montażowe – przy wyborze folii grzewczych nie ma potrzeby realizacji kosztownej instalacji hydraulicznej centralnego ogrzewania oraz systemu kominowego, dlatego zmniejsza to koszty dotyczące wykonania systemu.
 • Proste sterowanie – folie grzewcze mogą być zarządzane za pomocą termostatów i sterowników, a także z wykorzystaniem aplikacji na smartfony.
 • Długi okres ochrony gwarancyjnej – 10-30 lat.

Gdzie zamówić folię grzewczą w Lubelskiem?

Zainteresowała Cię folia grzewcza? Jesteś w dobrym miejscu! Nasza firma LumenProf specjalizuje się w jej sprzedaży oraz w realizacji systemów na jej bazie. Jesteśmy dostępni w Lublinie oraz w innych miastach znajdujących się na terenie województwa

W LumenProf specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnych folii grzewczych od wiodących producentów. Nasze folie wykorzystują zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki którym wyróżniają się wysoką efektywnością działania oraz niezawodnością.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę związaną ze sprzedażą oraz wykonaniem instalacji. Dzięki naszym specjalistom możesz mieć pewność, że instalacja grzewcza będzie wykonana profesjonalnie.

Masz dodatkowe pytania? Chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Skontaktuj się z naszą firmą, a nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i doradzą w doborze odpowiednich rozwiązań grzewczych dopasowanych do twoich potrzeb.

folia grzewcza lubelskie

Sprawdź ile kosztuje ogrzewanie folią grzewczą. Jak szybko trwa montaż i czy możesz wykonać montaż samodzielnie: „Link do podstrony”
Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.