Przejdź do treści

Folia Grzewcza woj. Małopolskie

Elektryczny System Ogrzewania Niskotemperaturowego

Postaw na nowoczesne ogrzewanie z użyciem folii grzewczych! Nasza firma LumenProf oferuje markowe folie grzewcze w Małopolsce. Razem z nimi możesz cieszyć się przyjemnym ciepłem bez obaw o wysokie rachunki.

LumenProf – poznaj naszą ofertę i wybierz sprawdzonego dostawcę nowoczesnych folii do ogrzewania!

Folia grzewcza Kraków Małopolskie

Folie grzewcze – co to jest?

Materiały jak foli grzewcze przeznaczone są do stworzenia elektrycznego systemu ogrzewania niskotemperaturowego (ESON). Wykorzystują one technologię podczerwieni, która pozwala na uzyskanie optymalnego komfortu cieplnego w zróżnicowanych warunkach.

Za pomocą folii grzewczych można ogrzewać wiele pomieszczeń, między innymi sprawdzają się one w domach, mieszkaniach, obiektach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, magazynowych i przemysłowych.

Dzięki temu, że folie oferowane są w wielu wariantach, można dobrać je indywidualnie do konkretnego miejsca ich zastosowania, a montaż przebiega zawsze szybko i sprawnie.

Nasze folie grzewcze mogą być używane jako:

 • Ogrzewanie podłogowe,
 • Ogrzewanie sufitowe,
 • Ogrzewanie ścienne,
 • Ogrzewanie pojazdów, na przykład kamperów,
 • Ogrzewanie łodzi,
 • Systemy do luster typu antypara,
 • Stoły grzewcze,
 • Podesty grzewcze,
 • Ogrzewanie terrariów.

Na czym polega ogrzewanie foliami grzewczymi?

Folie grzewcze to cienkie folie odporne na wysokie temperatury, które wykończone są specjalną pastą grafitową, a także miedzią i srebrem. Wykorzystany w nich grafit wyróżnia się wysokim stopniem przewodności cieplnej, natomiast paski miedziane stosowane są do jego zasilania.

Ciepło za pomocą folii grzewczych generowane jest z wykorzystaniem zjawiska rezystancji elektrycznej. Dochodzi wtedy do powstania promieniowania podczerwonego, czyli IR.

W porównaniu do ogrzewania standardowymi metodami folie grzewcze nie powodują podgrzewania powietrza, natomiast ogrzewają one obiekty i osoby. W efekcie wyróżnia się ono wysoką efektywnością przy jednoczesnym niskim poborze energii elektrycznej.

LumenProf – w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości folie grzewcze!

Zalety ogrzewania foliami grzewczymi

System ogrzewania bazujący na foliach grzewczych związany jest z wieloma korzyściami. Dlaczego warto zdecydować się na jego montaż?

Do najważniejszych korzyści stosowania folii grzewczych zaliczane są:

 • Rozległe zastosowanie – folie mogą być używane do tworzenia zróżnicowanych systemów grzewczych dopasowanych specjalnie do potrzeb użytkowników.
 • Kompaktowa budowa – folie są bardzo cienkie i nie zajmują dużej ilości miejsca, dlatego też nie powodują problemów montażowych i można stosować je w wielu miejscach.
 • Swoboda aranżacji – zapomnij o przeszkadzających grzejnikach i stwórz wnętrze, które będzie wyróżniało się efektownym wyglądem.
 • Przyjazne dla osób z alergiami – ogrzewanie na podczerwień nie powoduje konwekcji powietrza, czyli jego ruchu, dlatego jest ono bezpieczne dla alergików.
 • Szybki i prosty montaż – instalacje można wykonać bardzo szybko, a także bez konieczności prowadzenia prac mokrych.
 • Niskie koszty instalacji – do korzystania z systemów na bazie folii nie ma potrzeby montowania kotłów grzewczych, instalacji CO oraz systemów kominowych.
 • Bezobsługowość – wystarczy tylko wybrać odpowiednie parametry pracy folii na inteligentnym sterowniku. Istnieje możliwość zdalnego sterowania temperaturą za pośrednictwem aplikacji mobilnych.
 • Niskie koszty eksploatacji – folie grzewcze są energooszczędne i efektywne. Wydatki można dodatkowo zredukować przez zamontowanie paneli fotowoltaicznych.
 • Długi czas gwarancji – nasze folie grzewcze objęte są ochroną gwarancyjną na 10-30 lat.

Gdzie zamówić folię grzewczą w Małopolsce?

Nasza firma LumenProf specjalizuje się w branży nowoczesnych systemów grzewczych już od wielu lat. Jesteśmy dostępni w Krakowie oraz w innych miastach znajdujących się na terenie województwa małopolskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę w ramach ich wykonania – doradzamy w doborze, zajmujemy się sprzedażą folii oraz ich montażem.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty jesteśmy zawsze do dyspozycji – zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z naszym przedstawicielem.

LumenProf – wybierz nowoczesne ogrzewanie razem z nami!

Sprawdź ile kosztuje ogrzewanie folią grzewczą. Jak szybko trwa montaż i czy możesz wykonać montaż samodzielnie: https://lumenprof.pl/folia-grzewcza/
Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.