Przejdź do treści

Folia Grzewcza woj. Świętokrzyskie

Elektryczny System Ogrzewania Niskotemperaturowego

Postaw na nowoczesne i wygodne ogrzewanie! Wybierz folie grzewcze, które są łatwe i szybkie w montażu, a także proste w obsłudze. Dzięki nim możesz uzyskać wysoki komfort cieplny w swoim domu bez ponoszenia wysokich kosztów.

LumenProf – poznaj bliżej naszą ofertę i zamów nowoczesne folie grzewcze, z którymi ogrzewanie stanie się prostsze!

Folia Grzewcza Kielce Świętokrzyskie

Czym są folie grzewcze?

Materiały jak folie grzewcze stanowią nowoczesną alternatywę dla innych systemów grzewczych. Są przeznaczone do wykonania elektrycznego systemu ogrzewania niskotemperaturowego (ESON), który ma wszechstronne zastosowanie w wielu budynkach.

Nowoczesne folie grzewcze wyróżniają się wieloma zaletami, co powoduje, że są one obecnie używane coraz częściej jako systemy grzewcze. Dzięki swojej budowie są wytrzymałe, efektywne oraz łatwe i szybkie w montażu – razem z nimi efektywnie działającą instalację grzewczą bez wysiłku. Wykorzystywane są między innymi w domach jednorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej czy w budynkach przemysłowych.

Główne zastosowania folii grzewczych:

 • Ogrzewanie podłogowe,
 • Ogrzewanie ścienne,
 • Ogrzewanie sufitowe,
 • Podesty grzewcze,
 • Stoły grzewcze,
 • Terraria,
 • Ogrzewanie łodzi, kamperów,
 • Systemy antypara.

Jak działa folia grzewcza na podczerwień?

Folie grzewcze wykorzystują paski wykonane z pasty grafitowej oraz ze srebra i miedzi. Pod wpływem zasilania dochodzi do zjawiska rezystancji elektrycznej i emisji promieniowania podczerwonego.

Promieniowanie podczerwone, czyli IR pozwala na sprawne ogrzewanie przestrzeni, jednak odbywa się ono w odmienny sposób w porównaniu do standardowych grzejników. Promieniowanie IR ogrzewa bezpośrednio obiekty czy ludzi, a nie powietrze. W efekcie zapewnia wysoki komfort cieplny bez konieczności ustawiania w pomieszczeniu wysokiej temperatur.

LumenProf – jeżeli szukasz specjalistów w dziedzinie ogrzewania folią grzewczą w województwie świętokrzyskim, jesteśmy gotowi do pomocy!

Ogrzewanie folią grzewczą – dlaczego warto?

Wybór ogrzewania folią grzewczą jest korzystnym rozwiązaniem z wielu powodów, dlatego obecnie na tego typu systemy decyduje się coraz więcej osób.

Do głównych zalet folii grzewczych zaliczane są:

 • Oszczędność przestrzeni – folie są bardzo cienkie i nie wymagają dużej przestrzeni do montażu.
 • Prostsza aranżacja pokojów – nie ma potrzeby montażu grzejników, które zabierają dużo miejsca.
 • Ograniczenie zjawiska konwekcji – dzięki temu ogrzewanie nie powoduje cyrkulacji powietrza, dlatego jest przyjazne dla osób z alergiami.
 • Szybki montaż – wykonanie instalacji z folią grzewczą zajmuje jedynie około 2-3 dni w domu jednorodzinnym średniej wielkości.
 • Niskie koszty instalacji – bez potrzeby rozprowadzania centralnego ogrzewania oraz budowy systemu kominowego w budynku.
 • Szybkie działanie – dzięki temu można od razu cieszyć się z komfortowego ciepła.
 • Inteligentne sterowanie – nowoczesne systemy ogrzewania na bazie folii pozwalają na łatwe sterowanie za pomocą termoregulatorów, a także przez internet.
 • Niskie koszty eksploatacji – dzięki wysokiej energooszczędności, a także dodatkowemu połączeniu z systemem fotowoltaicznym do wytwarzania prądu.
 • Wieloletnia trwałość – gwarancja dla oferowanych przez naszą firmę folii grzewczych wynosi 10-30 lat.

Gdzie zamówić folię grzewczą w Świętokrzyskim?

Nasza firma LumenProf specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych folii grzewczych od sprawdzonego producenta. Działamy na terenie Kielc oraz w innych miastach w województwie Świętokrzyskim. Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz kompleksową obsługę – doradztwo, dobór, sprzedaż oraz montaż folii przez naszą wykwalifikowaną ekipę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakie uzyskaliśmy w branży nowoczesnych technologii grzewczych, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne wsparcie, które doceniło już wielu inwestorów indywidualnych i biznesowych.

Gdy masz dodatkowe pytania związane z foliami grzewczymi, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie z nich tak szybko, jak to możliwe.

LumenProf – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Sprawdź ile kosztuje ogrzewanie folią grzewczą. Jak szybko trwa montaż i czy możesz wykonać montaż samodzielnie: „Folia grzewcza – LumenProf”
Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.