Przejdź do treści

Folia Grzewcza: dom jednorodzinny

Tarnów woj. Małopolskie

Lokal użytkowy złożony z trzech pomieszczeń. Łącznie 20 m2. Siedziba agencji reklamowej. Dzięki zastosowaniu systemu ogrzewania ESON zaoszczędzono miejsce które przy standardowym systemie grzewczym trzeba by przeznaczyć na kotłownię. Przy małym metrażu obiektu każde 5 m2 ma ogromne znaczenie. Pełna automatyka.

Zdjęcia z realizacji:

Sprawdź jaki jest koszt ogrzewania elektrycznego dla Twojego domu. Wszystkie niezbędne informację znajdziesz na stronie: Folia Grzewcza. Dowiesz się m.in. jaki jest koszt foli grzewcze, jak szybko trwa montaż i czy możesz wykonać montaż samodzielnie.

Formularz – wycena online


Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.