Przejdź do treści

Folia Grzewcza: studio fotograficzne

Łuków, woj. Lubelskie

Studio fotograficzne o powierzchni 50m2. Główne przeznaczenie studia to fotografia dziecięca, w tym noworodków. Zapotrzebowanie energetyczne na poziomie 70 kW/m2.

3 pomieszczenia – pracownia główna, korytarz, łazienka.
Całość instalacji wykonanej na piętrze została podzielona na oddzielne strefy dla każdego pomieszczenia. W każdym pomieszczeniu zamontowany jest oddzielny sterownik zaopatrzony w wyświetlacz oraz tzw. tygodniówką czyli pełną kontrolą nad daną strefą grzewczą.

Strefy:
Studio podzielone zostało na 3 strefy wyposażone w sterowniki z wyświetlaczem dzięki czemu właściciel posiada pełną zdalną kontrolę nad ogrzewaniem z podziałem na poszczególne pomieszczenia.

System ogrzewania:
Ogrzewanie folii grzewczej ESON na parterze oraz piętrze wykonaliśmy w systemie oraz suchym czyli bezpośrednio pod panele.
Wykonanie systemu suchego czyli bezpośrednio pod panele polega na umieszczeniu na posadzce specjalnego ekranu przeznaczonego dla folii grzewczej, na tym podłożu montowana jest folia grzewcza następnie rozprowadzone zostają przewody, wykonane opomiarowania i instalacja podłogowych sond temperatury, montaż termoregulatorów, a finalnie zabezpieczenie instalacji grzewczej folią paraizolacyjną. Na tak wykonanym ogrzewaniu można bezpośrednio montować folię grzewczą.

Parametry folii grzewczej wykorzystanej w tej instalacji:
We wszystkich pomieszczeniach zastosowana została folia o mocy 140 W/m2.

Podsumowanie:
Czas montażu instalacji to 1 dzień.
Zakładane roczne koszty ogrzewania domu to około 1000 – 1500zł przy ogrzewaniu ciągłym (ze względu na wysokie zapotrzebowanie energetyczne budynku). Jednak studio nie będzie ogrzewane systemie ciągłym, a tylko na czas sesji fotograficznych, w pozostałym momencie utrzymywana będzie stała niższa temperatura.

Zapraszamy do współpracy.
LumenProf

Zdjęcia z realizacji:

Formularz – wycena online


Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.