Przejdź do treści

Folia Grzewcza: kamienica

Lublin woj. lubelskie

Kolejne mieszkanie z serii zabytków starego miasta w Lublinie. Ogrzewanie podłogowe ESON firmy LumenProf wykonane jako główny system grzewczy w mieszkaniu zabytkowej kamienicy w Lublinie.

Inwestycja została wykonana w jeden dzień i zaraz po montażu uruchomiona. W mieszkaniu zastosowano sterowanie strefowe, każde pomieszczenie sterowane jest oddzielnie, rozwiązanie to pozwala na utrzymanie wyznaczonych temperatur w każdym pomieszczeniu wg własnego uznania. Wyższa temperatura w salonie nie wymaga posiadania takiej samej w sypialni, regulacja strefowa pozwala na ustawienie różnej temperatury nawet w sąsiednich pomieszczeniach.

Czas montażu instalacji – 1 dzień
Uruchomienie po montażu – od razu.

Zdjęcia z realizacji:

Formularz – wycena online


Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.