Przejdź do treści

Folia Grzewcza: kamienica

Lublin woj. Lubelskie

Centrum Lublina to w większości zabytkowe stare kamienice, mają one swoją własną historię, zamieszkiwane niegdyś przez kupców, rzemieślników czy arystokrację pamiętają wspaniałe czasy kiedy miasto było stolicą Polski. Po II wojnie światowej Lublin został nieco zapomniany przez władze, a większość z naszych pięknych kamienic została pozostawiona samym sobie oraz nieubłaganemu podmuchowi czasu.
Dziś za sprawą rozwoju i dzięki rzeszy inwestycji kamienice powracają do wyglądu z czasów swej świetności. Nie brak ludzi, dla ich których wygląd jest ważny ale ważna jest także ich funkcjonalność.
Dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego ESON firmy LumenProf pracującego na bazie folii grzewczej mieszkania w kamienicy przy ul. Biernackiego w Lublinie zyskały swoje nowe oblicze. Nie trzeba już stosować pieca kaflowego, hydraulika wykorzystywana jest tylko do wody użytkowej. System ESON stał się głównym systemem grzewczym w kamienicy na starym mieście w Lublinie, a co za tym idzie rozwiązaniem problemu ogrzewania w większości remontowanych budynków starego miasta.
Instalacja działa sprawnie i szybko, ułożona w podłodze stała się głównym, oszczędnym systemem grzewczym, który sprawnie i korzystnie pracuje w mieszkaniach starych, nierzadko zabytkowych budynków.

Czas montażu instalacji – 1 dzień
Uruchomienie po montażu – od razu.

Zdjęcia z realizacji:

Formularz – wycena online


Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.