Przejdź do treści

Folia Grzewcza: dom jednorodzinny

Lublin woj. Lubelskie

Dom w Lublinie, woj. lubelskie. 140m2 powierzchni użytkowej, rekuperacja, doskonałe docieplenie, brak kominów na dachu, a w miejscu zaprojektowanej kotłowni – pralnia. Koszt wykonania 50% kosztów standardowej kotłowni, koszt użytkowania porównywalny do ceny ogrzewania gazem ziemnym. Po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej (PV) koszty ogrzewania domu będą wynosiły rocznie 0 pln. System mieszany (akumulacyjny z bezpośrednim). Wykończenie podłóg panele + płytki. Każde pomieszczenie jest oddzielną i niezależną strefa grzewczą. Z takiego rozwiązania wynikają wymierne oszczędności gdyż grzejemy tylko te strefy w których w danym czasie przebywamy.

Zdjęcia z realizacji:

Formularz – wycena online


Nasza firma LumenProf z Lublina specjalizuje się w ogrzewaniu elektrycznym wykorzystującym folie grzewcze. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Będziemy mogli bliżej zaprezentować dostępne u nas rozwiązania, wykonać indywidualne kalkulacje i dopasować najlepszą metodę grzewczą spełniającą Twoje wymagania.

Sprawdź cenę Foli Grzewczej dla Twojego domu
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email

  Województwo (wymagane)

  Powierzchnia domu (wymagane)

  Rzut pomieszczenia (format pliku: gif|png|jpg|jpeg)

  Preferowane godziny kontaktu (wymagane)

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf w Radawiec Mały.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.