Gaz dla Domu

Nie PRZEPŁACAJ za zbiornik dzierżawiony!!!

Przydomowe instalacje gazowe oraz sieci gazowe w budynkach wielorodzinnych są perfekcyjnym rozwiązaniem dla ceniących sobie niezależność i bezobsługowość instalacji.

Dzięki przydomowej instalacji gazowej kotłownia jest zawsze czysta i można w niej urządzić pralnię. Nie jest to możliwe w przypadku kotłowni olejowej, węglowej czy na EkoGroszek.

Wykonujemy instalacje ze zbiornikami fabrycznie nowymi, renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

We współpracy z naszym klientem dobieramy najlepiej pasujący dla danego budynku zbiornik gazowy

  • naziemny lub podziemny
  • 2700 litrów 4850 litrów lub 6400/6700 litrów

LumenProf nie prowadzi dzierżawy zbiorników gazowych. Wszyscy nasi klienci kupują zbiorniki i stają się pełnoprawnymi właścicielami swoich instalacji gazowych dzięki czemu uzyskują dużo niższe ceny gazu a co za tym idzie znacząco obniżają koszty ogrzewania budynku w stosunku do posiadaczy zbiorników dzierżawionych.

Dla naszych klientów wykonujemy dokumentację niezbędną dla instalacji zbiornikowej, a także doradzamy w doborze kotłów gazowych.

Chcemy, aby nasi klienci uzyskali od nas najwyższą jakość usług tak, aby ogrzewanie gazowe było opłacalne i bezpieczne.
 

Zamów gaz dla Twojego Domu

Po złożeniu zamówienia niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia zamówienia.

Rodzaj gazu (wymagane)

Ilość litrów (wymagane)

Adres dostawy

Ulica

Nr

Kod pocztowy

Miasto

Powiat

Województwo

Osoba kontaktowa

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf LP Maciej Liwski z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf LP Maciej Liwski w Radawiec Mały.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf LP Maciej Liwski informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.