Gaz płynny

Energia prosto z natury

  • Chcesz zamówić gaz propon/propan-butan

    Wypełnij formularz zamówieniowy.

  • Zamów gaz

Bądź NIEZALEŻNY energetycznie

używaj gazu płynnego z WŁASNEGO zbiornika!!!

Przydomowe instalacje gazowe oraz sieci gazowe budynków wielorodzinnych są perfekcyjnym rozwiązaniem dla mieszkańców terenów niezgazyfikowanych, takich jak tereny podmiejskie czy wsie.
Dzięki przydomowym instalacjom gazowym nasze domy będą zawsze świeże czyste, nie ma potrzeby wydzielania dodatkowych pomieszczeń na kotłownię (jak ma to miejsce w przypadku węgla czy oleju). Cała instalacja działa w obiegu zamkniętym, przez co pozbywamy się problemu niemiłego zapachu z kotłowni.
Nasi doradcy stworzą kompleksową ofertę przygotowaną indywidualnie dla potrzeb klienta, dobierając najlepiej pasujący dla danej instalacji zbiornik gazowy z grupy zbiorników

  • naziemnych lub
  • podziemnych

o wielkościach:

  • 2700 litrów
  • 4850 litrów
  • 6400 litrów

Wykonujemy instalacje ze zbiornikami fabrycznie nowymi, renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

LumenProf nie prowadzi dzierżawy zbiorników gazowych. Wszyscy nasi klienci kupują zbiorniki i stają się pełnoprawnymi właścicielami swoich instalacji gazowych. Przez co są wstanie uzyskać dużo niższe ceny LPG i znacząco obniżyć koszty ogrzewanie budynku w stosunku do zbiornika dzierżawionego.
Wykonujemy dokumentację niezbędną dla instalacji zbiornikowej, a także doradzamy w doborze kotłów gazowych.

Instalacje zbiornikowe na gaz płynny są często wykorzystywane w sektorze przemysłowym przez firmy, takie jak wytwórnie mas bitumicznych, hotele, centra handlowe, piekarnie, hodowle drobiu lub pieczarkarnie i inne…Pozwala to na utrzymanie ciągłej pracy zakładu oraz związanymi z tym oszczędnościami.
Firma LumenProf w swojej ofercie posiada zbiorniki naziemne i podziemne (zakopcowane) 2700l, 4850l, 6400l, 9200l, dodatkowo na specjalne zamówienie wykonujemy instalacje zbiornikowe 30m3, 50m3 czy 100m3.
Warunki ofertowe i cenowe ustalamy indywidualnie z każdym klientem, proponujemy także korzystne formy rozliczenia i współpracy.

Chcemy, aby nasi klienci uzyskali od nas najwyższą jakość usług tak, aby ogrzewanie gazowe było opłacalne i bezpieczne.

Nasze realizacje: