Domy Energooszczędne

Budujemy od podstaw

Chcesz wybudować dom w niskiej cenie? Zależy Ci na niskich kosztach jego utrzymania? Wybierz energooszczędne domy modułowe oferowane przez naszą firmę LumenProf!

Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie, ekonomicznych domów energooszczędnych wykonanych w technologii STEICO oraz w tradycyjnej technologii szkieletowej – drewnianej.

Nasz system opiera się na sprawdzonych i certyfikowanych rozwiązaniach dla konstrukcji ścian, stropów oraz dachów. W jego ramach można projektować i budować budynki ekologiczne w standardzie energooszczędnym i nie tylko.

Jeśli chcesz posiadać dom inteligentny, oparty na nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Dom wraz z rekuperacją i fotowoltaiką (nazywany potocznie jako dom bezobsługowy) gwarantuje niższe koszty jego utrzymania oraz wyjątkowy komfort użytkowania.

Budynki wykonywane w naszej technologii wyróżniają:

  • bliskie zeru rachunki za utrzymanie domu (dom samowystarczalny)
  • bezobsługowe użytkowanie budynku
  • krótki czas realizacji – budowa to tylko 10 tygodni
  • wysoki komfort użytkowania przez cały rok
  • ochrona przeciwpożarowa
  • zdrowe i przyjazne otoczenie dla całej rodziny
  • efektywna ochrona przed drobnoustrojami, w tym pleśniami
  • wysoka efektywność wentylacji – zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami, zapachami z gotowania

Posiadamy własną halę produkcyjną, w której są prefabrykowane elementy naszych domów modułowych. Dzięki temu nasze domy energooszczędne dostarczane są na plac budowy i następnie składane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Termin trwania prac budowlanych jest znacznie zredukowany i wynosi jedynie 10 tygodni – możesz przeprowadzić się do wymarzonego domu w jeszcze krótszym czasie!

Projekty domów

W naszej ofercie znalazły się domy modułowe w wielu wariantach do wyboru, dlatego każdy inwestor może u nas znaleźć taki projekt, który spełni wszystkie jego wymagania.

Budujemy domy parterowe, domy z użytkowym poddaszem i domy piętrowe o metrażu od ok. 80 do 200 metrów kwadratowych. Niezależnie od tego, czy poszukujesz domu dla singla lub dla pary czy też dla dużej rodziny, dobierzesz u nas taki projekt, który zapewni niezbędną przestrzeń dla każdego domownika.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą domów energooszczędnych jesteśmy zawsze do dyspozycji – prosimy o kontakt.

Sprawdź cenę domu energooszczędnego
Po wysłaniu zapytania niezwłocznie prześlemy Ci wycenę.

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez LumenProf LP Maciej Liwski z siedzibą w Radawiec Mały w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest LumenProf LP Maciej Liwski w Radawiec Mały.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LumeProf LP Maciej Liwski informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu. Wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej.