Honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Masz dużą rodzinę? Jesteśmy z Tobą!

LumenProf dołączył do partnerów Karty Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z ofert instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy usługowo remontowych na terenie całego kraju. Posiadanie karty może okazać się pomocne w uzyskaniu korzystnych ofert i obniżenie kosztów codziennego życia.

Nasza firma również postanowiła dołączyć się do pomocy licznym rodzinom poprzez dołączenie do grona partnerów Karty Dużej Rodziny.

Proponujemy swoje usługi na preferencyjnych warunkach w zakresie wykonywanie instalacji ogrzewania podłogowego ESON wykorzystywanego do celów grzewczych w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach. Dodatkowo dla posiadaczy KDR wykonujemy bezpłatnie wizytę na miejscu inwestycji, a także koncepcję na zasadach projektu ogrzewania opartego na systemie ESON.

Będzie nam bardzo miło gdy będziemy mogli pomóc rodzinom oferując swoje usługi dlatego też zapraszamy do kontaktu oraz korzystania z naszego doświadczenia.

Pozdrawiamy wszystkie rodziny.
LumenProf

Posted in: