Montaż foli grzewczej w budynku kościoła w Parafii Rzymsko Katolickiej P.W. Św. Anny w Rogowie

Kochani,
minęło już pół roku od czasu gdy zamontowaliśmy ogrzewanie folią grzewczą w systemie paneli grzewczych ESON w budynku kościoła w Parafii Rzymsko Katolickiej P.W. Św. Anny w Rogowie. Praca ta była dla nas prawdziwym wyzwaniem, na dworze minusowa temperatura, mały zabytkowy drewniany kościółek, wnętrze ze względu na brak ogrzewania mocno wychłodzone, dodatkowo krótki termin na zakończenie prac. To wszystko powodowało iż nasza wizyta związana z instalacją podestów grzewczych pod ławkami, na chórze i prezbiterium trwała tylko dwa dni. W tym czasie całość prac wykonywaliśmy praktycznie tylko ręcznie, nie mogliśmy ingerować w strukturę kościoła ze względu na fakt iż jest on zabytkiem, a wszechobecne zimno mocno dawało się we znaki. Koniec końców udało się. Ogrzewanie zostało wykonane w terminie, potem pierwsze uruchomienie i …
Właśnie dostaliśmy list od Księdza Proboszcza Roberta Nowaszewskiego, w którym opisuje całość działania naszej instalacji grzewczej.
List przekazujemy do wglądu i zapraszamy do zapoznania się z nim.
Podesty grzewcze wykonane na bazie folii grzewczej w systemie ESON przez firmę LumenProf to sprawne, funkcjonalne i tanie rozwiązanie dla budynków takich jak kościoły dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak również do kontaktu. Udzielimy wszelkich niezbędnych odpowiedzi na Państwa pytania.
Jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z Listem Referencyjnym jaki dostaliśmy z Parafii Św. Anny w Rogowie.

Zamieszczony jest w dziale Referencje na naszej stronie…

Posted in: